PDA

Επιστροφή στο Forum : χαζο-ιδιοκτήτρια!


pet
07-06-06, 12:38
Με το μονομάχο μου, έχουμε βρει το εξής παιχνίδι... Μαζεύω αρτέμιες από τις γυάλες, με μια σύριγγα, και αφου αραιώσω το νερό τους σε ενυδειόνερο, τις ρίχνω μέσα στο ενυδρείο του! Αυτές πάνε και κρύβονται μέσα στα φυτά και αυτός τις κυνηγάει. Στην όλη υπόθεση κάνω το σπιούνο. Καθόμαστε και οι δύο τελείως ακίνητοι, ανάμεσα μας υπάρχει ένα τζάμι. Του δείχνω με το δάχτυλό μου όταν εντοπίσω κάποια. Πλησιάζει αργά αργά προς τα κει που υποδεικνύω, μένει ακίνητος, επιτίθεται στιγμιαία, με απίστευτη ακρίβεια και την καταπίνει αμάσητη.
Σκληρό το παιχνίδι μας για τις αρτέμιες...
Σήμερα ο κόκκινος βλάκας έκανε και την πρώτη του φωλιά... άντε, να τον ζευγαρώσω, μετά τί να τα κάνω τα απαίσια ψαράκια του?

boardman
07-06-06, 13:30
Εσύ είσαι πολύ μπροστά! :) Εγώ χθες του έβαλα πρώτη φορά καθρέφτη για λίγο και πέθανα στα γέλια, έκανε σαν να τον έβαλα σε καλλιστεία body-building :)

klaz
07-06-06, 13:35
Στην όλη υπόθεση κάνω το σπιούνο.:smt018 :smt018 :smt108 -+10

crazyio
07-06-06, 17:11
εμένα όταν με βλέπουν να πλησιάζω τα ενυριάκια έρχοντε στην, γνωστή τους, δεξιά γωνία και περιμένουν να φάνε ....
αν τους ρίξω τροφή και δεν την δούνε τους καθοδηγώ με το δάκτυλο.
πανέξυπνα ψαράκια....χαίρεσαι να ασχολείσαι μαζί τους ;)

deMetrIs
07-06-06, 19:08
εγω στον αρσενικο οταν γεννησe το επιδεικνια τα αυγα και τα μαζευε !!!!:p

Mariel
08-06-06, 00:27
:D :D :D μαλλον σε λιγο θα ξεκινησουμε διαγωνισμο "ποιος εχει τον πιο εξυπνο μονομαχο ;) "

ειναι φοβερα ψαρια,πανεξυπνα και καθενα με διαφορετικη προσωπικοτητα.