PDA

Επιστροφή στο Forum : Αλλαγή Τόπου συνάντησης ημερήσιας Εκδρομής ΠΣΦΕ - ΚΒΕ


lasal
24-05-06, 00:42
Κατόπιν συνεννοήσεως με τα μέλη αποφασίστηκε αλλαγή του τόπου συνάντησης
ο οποίος θα γίνει μπροστά στο Νοσοκομείο του Παπαγεωργίου
την Κυριακή 28 Μαΐου στις 8 ή ώρα το πρωί.
Δηλαδή σε 4 μέρες.

Παρακαλώ Δηλωστε συμμετοχή ΜΟΝΟΝ οσοι θα συμμετάσχουν.
Η πρόσκληση ειναι ανοιχτή για όλους.

Αυτό το σημείο θα ενημερώνεται καθημερινά με τους συμμετέχοντες
Και αρχίζω
1. Lasal (Μέλος)
2. Ελένη Α.
3. Φωτεινή Κ.
4. Γιώργος Κ.
5. Klaz (Μέλος)
6. Plaz
7. Mikenuke (Μέλος)
8. Ιορδάνης (Μέλος)
9. Μάγδα (Μέλος)
10.Μιχάλης
11.George (Μέλος)
12.Dim (Μέλος)
13.Θοδωρής (Μέλος)
14.Μαρία
15.Pritanis (Μέλος)
16.Mikenuke (φίλος)
17.Σωκράτης + 4
:)))))))))))))))

ΥΓ.
Το λινκ με τις δραστηριότητες θα το βρείτε παρακάτω και το μόνον που αλλάζει είναι ο τόπος συνάντησης.
http://www.greekaquarist.com/vb/showthread.php?t=11385

klaz
24-05-06, 00:45
klaz+plaz......μεσα:D:D

george
24-05-06, 08:35
Μια ερώτηση....γιατί άλλαξε το μέρος ;
Και μια δεύτερη....μήπως 8 το πρωί είναι πολύ νωρίς ;
Όσοι θα φέρουν και παιδιά θα πρέπει να ξυπνήσουν από τα χαράματα !!

mikenuke
24-05-06, 08:46
8 η ωρα το πρωι ειναι η ωρα συναντησης και ωρα αναχωρησης ειναι 8:30.
Το γκρουπ θα περιμενει τους συμμετεχοντες μεχρι τις 8:31 μετα θα αναχωρησει.
Αν ξεκινησουμε 8:30, υπολογιζετε οτι μεχρι την βυρωνεια θα κανουμε κανα 2ωρο, που σημαινει ωρα αφιξης στην πρωτη δραστηριοτητα 10:30, το ενυδρειο ανοιγει 11:00 κανονικα αλλα κατοπιν συνεννοησης θα μας περιμενει εκει ο υπευθυνος.
Συμφωνα με το προγραμμα δραστηριοτητων η ωρα 8:30 , ως ωρα αναχωρησης, ειναι η καταλληλοτερη.

lasal
24-05-06, 08:48
Μια ερώτηση....γιατί άλλαξε το μέρος ;
Και μια δεύτερη....μήπως 8 το πρωί είναι πολύ νωρίς ;
Όσοι θα φέρουν και παιδιά θα πρέπει να ξυπνήσουν από τα χαράματα !! Το μέρος άλλαξε καθαρά για την ευκολότερη πρόσβαση των μελών
Γιώργο η ώρα και η ημερομηνία της συναντησης είχε προαποφασιστεί πριν απο τις 4 απριλίου και είναι γραμμένη σε όλα τα ποστ.

george
24-05-06, 08:48
Καλά...από ότι φαίνεται....πρύτανης...dim και οι υπόλοιποι...θα μας συναντήσουν κατ'ευθείαν στην ταβέρνα !! :D :D :D

klaz
24-05-06, 08:56
σας παρακαλω να επανελθετε στην ταξη:D
μαιμου μοντερατορας....

dim
24-05-06, 16:40
πολύ πρωί δεν θα βρεθούμε.?! τέτοιες ώρες γυρνάμε σπίτι τα σάββατα.!
ούτε για να πάω στην δουλειά τις καθημερινές δεν ξυπνάω τόσο πρωΐ.!
έχω και δρόμο να έρθω με΄χρι εκεί.
τέλος πάντων, θα βάλω 2 ξυπνητήρια γιατί το ένα δεν θα με σηκώσει...
τα λέμε . εγώ θα έρθω και υπάρχει και ένα ενδεχόμενο να έρθει και άλλο άτομο. κατα πάσα πιθανότητα πάντος θα έρθω μόνος.

mikenuke
25-05-06, 12:01
Για οσους θελησουν να μας συναντησουν στη Βυρωνεια ενας χαρτης ειναι αυτο που βοηθαει.
http://www.touristorama.com/05/Files/KerkiniMap_large.jpg
Ακολουθηστε τον Διεθνη Ε79 για σερρες και στριψτε στη διασταυρωση για Σιδηροκαστρο μετα Θα ακολουθησετε ταμπελες για Βυρωνεια.

mikenuke
25-05-06, 12:22
και μια και εδω εχουμε συμμετοχη στη συζητηση και το βλεπουν αρκετοι, οσοι εχουν μερικα κλαδεματα ας τα φερουν μαζι τους να τα δωσουμε στο ενυδρειο της βυρωνειας να δοκιμασουν γιατι μονο πλαστικα εχουν για την ωρα.

klaz
25-05-06, 14:59
φερτε ,φερτε κλαδεματα....και οσα περισσεψουν...θα ανηφορισουν για φιλυρο....:rolleyes: :p :p ΥΓ.πρυτανη,μην ξεχασεις να φερεις τη μεγαλη αποχη......(στο τελος τα ενυδρεια στη βυρωνεια,θα ειναι...απλα.. μια καλη αναμνηση.....:D :D ).

Tolis
25-05-06, 19:19
Σοβαρα, οσοι εχουν κλαδεματα ειδικα απο ευκολα φυτα, το ενυδρειο τα χρειαζεται.

AFRIKANOFILOS
25-05-06, 23:34
Παιδια μια χαρουλα μονο φερτε μου κανενα ελληνικο ψαρι οκ?thanks!

Archon
26-05-06, 10:06
Παιδιά επειδή εγώ μάλλον :shock: :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt089 :smt089 :smt089 :cry: :cry: δεν θα έρθω αλλά θέλω να συνεισφέρω κάτι…..ποιος μπορεί να βρεθούμε και να του δώσω λίγη egeria densa για το ενυδρείο??????

Υ.Γ. Αν πάει άλλος το συγκεκριμένο φυτό να μην το δώσω εκεί άδικα…θα το φέρω στην συνάντηση την άλλη Κυριακή για κάποιον συνχομπίστα. ;)

mikenuke
26-05-06, 10:31
Oχι δεν θα παει αδικα, μη στεναχωριεσαι.
Αν δεν μπορεις να περασεις εσυ απο μενα θα ερθω εγω.

Archon
26-05-06, 10:37
την πίκρα την φάγαμε, το φυτό θα μας πειράξει τώρα.......όλη η παρέα θα είστε εκεί....και εγώ :( :( :( εεε εντάξει δεν θα είμαι και στην κόλαση, με την οικογένειά μου θα είμαι (μπορεί και να πάρω ανάποδες τελευταία στιγμή και να δείτε ένα σκούρο πράσινο POLO να τρέχει κορνάροντας και να αναβοσβήνει τα φώτα :D)
Μιχάλη δεν το έχω κλαδέψει ακόμα.....αν βρεθούμε το απόγευμα να το κλαδέψω το μεσημέρι αλλιώς αν βρεθούμε αύριο το κλαδεύω το βραδάκι.

klaz
26-05-06, 11:21
(μπορεί και να πάρω ανάποδες τελευταία στιγμή και να δείτε ένα σκούρο πράσινο POLO να τρέχει κορνάροντας και να αναβοσβήνει τα φώτα :D)
μην ανυσηχεις...αν το δουμε θα το οδηγησουμε κατ'ευθειαν στη λιμνη:D :D

Archon
26-05-06, 14:00
αμέσως μετά ακολουθεί το πόδι πάνω στο κεφάλι μου ή μετά το φαγητό που θα έχω (είχα) βαρύνει?????

Σε λίγο θα πουν ότι λέω δικαιολογίες για να αποφύγω το πνίξιμο από σένα!!!:p

ψιτ klaz.....την αγκύλη και την κάθετο στο quote.

mikenuke
27-05-06, 11:01
Γιαννη βαλε αλλο ενα ατομο απο μενα.
Και βαλε αλλα 8 ατομα απο τον Σωκρατη, 4 μεγαλοι - 4 μικροι!

klaz
27-05-06, 23:39
τελεια....ευχομαι λοιπον αυριο να περασουμε εμεις καλα,και ολοι εσεις που δεν θα ειστε...να ευχεστε να περασουμε εμεις καλυτερα........:p:p:p:p:p:pΚΕΡΚΙΝΗΗΗΗΗΗΗερχεται το καλυτερο κλιμακιο του πλανητη.......:D:D:D:D

Archon
27-05-06, 23:42
Καλά να περάσετε.....περιμένω φώτο στην συνάντηση του Ιουνίου.:smt001:smt001:(

klaz
27-05-06, 23:45
Καλά να περάσετε.....περιμένω φώτο στην συνάντηση του Ιουνίου.:smt001:smt001:(φτουυυυυυυυυ....τσαμπα δηλαδη εβαλα εργατη στο αμαξι μου για να σε τραβηξω απο τη λιμνη...????:D:D:Dνα'σαι καλα αντωνη μας...θα τα πουμε αυριο βραδι.......