PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση 13/05/2006 - Αττική


Liolios
14-05-06, 11:16
Στην χθεσινή συνάντηση περάσαμε πάρα πολύ όμορφα μιας και είμασταν τουλάχιστον καμμιά σαρανταριά και κάναμε πολύ χαβαλέ. Τα είπαμε για τα ενυδρειακά μας, πήραμε το καινούργιο τεύχος του περιοδικού, κάναμε και 3-4 καινούργιες εγγραφές, είπιαμε το καφεδάκι και τις μπιρίτσες μας και μετά είπαμε να το ρίξουμε έξω για κανά κοψίδι και παϊδάκια!!!
Άντε παιδιά, την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότεροι για να κλείσουμε όλο το μαγαζί :D :D :D.

Αυτό όμως που μου άρεσε περισσότερο από όλα είναι ότι σχεδόν κανείς δεν έφυγε πριν από τις 21:00, γιατί ο χώρος μας έχει γίνει ΣΟΥΠΕΡ και δε βαριέται κανείς να κάθεται με την παρέα μας! Φανταστείτε να ξεκινήσουν να μπαίνουν και τα μεγάλα ενυδρεία, ΧΑΜΟΣ θα γίνεται! ;)

filoxenos
14-05-06, 12:46
...Αυτό όμως που μου άρεσε περισσότερο από όλα είναι ότι σχεδόν κανείς δεν έφυγε πριν από τις 21:00, γιατί ο χώρος μας έχει γίνει ΣΟΥΠΕΡ και δε βαριέται κανείς να κάθεται με την παρέα μας! Φανταστείτε να ξεκινήσουν να μπαίνουν και τα μεγάλα ενυδρεία, ΧΑΜΟΣ θα γίνεται! ;)
Ξεκίνησαν! :D
Τα χοντρά ρονταρισμένα τζάμια... για το καινούριο τρίμετρο στη γωνία δεξιά... Τα είδες? ;)

Filou
14-05-06, 12:55
Ωραία ήταν, αλλά και αυτό το μπούρου μπούρου του Πεταλά σου κάνει ένα κεφάλι καζάνι!Τι λογοδιαροια ρε παιδί μου...
Τα παϊδάκια πάντως ήταν νόστιμα...

filoxenos
14-05-06, 13:15
...αλλά και αυτό το μπούρου μπούρου του Πεταλά σου κάνει ένα κεφάλι καζάνι!Τι λογοδιαροια ρε παιδί μου...
Φαντάσου λοιπόν, πως ξύπνησα σήμερα το πρωί..! (καθόμουν δίπλα του...) :D ;)

george
14-05-06, 14:14
Φωτογραφίες δεν έχουμε ;
Γαύρε ακούςςςςςςςςςςςςς ;;;;;;;;;;

dimitrig
14-05-06, 14:14
Θα ήθελα να ξέρω τι ώρα ξύπνησες δεδομένου ότι το διαλύσαμε κατά τις 03:00

filoxenos
14-05-06, 14:25
Θα ήθελα να ξέρω τι ώρα ξύπνησες δεδομένου ότι το διαλύσαμε κατά τις 03:00
Η φροντίδα των πολλών ενυδρείων και των κατοίκων τους αυτήν την περίοδο της ζωής μου, μου έχει επιβάλει καθημερινές ρουτίνες, που μου είναι αδύνατον να παραμελήσω...
Ετσι, για μια ακόμα φορά, στις 8 το πρωί, Μονομάχοι, πλάτυς, γκάπυς, μόλυς, SAE, CAE, γκουράμια, τουμπερκουλάτα, φυτά και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο υπάρχει εκεί μέσα (...), με καλημέρησαν χαρούμενα που δεν τα ξέχασα, παρά το ότι οι τσίμπλες (τς...τς...τς...) δεν άφηναν τα μάτια μου να ανοίξουν και να δουν ότι, αντί για σκουλήκι στα Bettas έρριχνα τις ταμπλέτες για τους γλύφτες... :D ;)

Filou
14-05-06, 19:13
Ντινο κανόνισε την άλλη φορά να βγάλεις καμιά καλή φωτο και με τα ανάλογα επιτυχημένα σχόλια για να μπεί στους τοίχους του συλλόγου.
Οχι τιποτα άλλο, αλλά να γελάσουμε και λίγο...

Liolios
15-05-06, 09:39
Θα ήθελα να ξέρω τι ώρα ξύπνησες δεδομένου ότι το διαλύσαμε κατά τις 03:00

Μετά τις 12:00...
Έχω χρονοδιακόπτες όμως;) :D

Giorgos
15-05-06, 15:31
Φαντάσου λοιπόν, πως ξύπνησα σήμερα το πρωί..! (καθόμουν δίπλα του...) :D ;)
Γιατί έχω την εντύπωση ότι άλλος ήταν ο φλύαρος της παρέας (μην πω το θέμα της συζήτησης.....) :smt110

Liolios
15-05-06, 18:50
Γιατί έχω την εντύπωση ότι άλλος ήταν ο φλύαρος της παρέας (μην πω το θέμα της συζήτησης.....) :smt110

Από Πέμπτη κομμένες οι φλυαρίες Πεταλά, θυμήσου τι σε περιμένει:smt100 ! Ελπίζω να το έχεις πάρει ψύχραιμα το θέμα και όχι κάπως έτσι :smt078 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

Giorgos
16-05-06, 08:06
Δεν μασάμε..... :smt017 :smt106