PDA

Επιστροφή στο Forum : Kαλοριζικος Ν.3


george
13-04-06, 18:33
Φιλε Σωκρατη συγχαρητηρια για την "προαγωγη" σου σε moderator στην κατηγορια "Κρυο νερο".
Πιστευω οτι ο υπευθυνος του μπορντ ( αν και καποιος τον εσπρωξε και λιγο ;) για να παρει αυτην την αποφαση ) ειδε οτι δουλευεις αθορυβα και με αγαπη για αυτο που κανεις και αναγνωρισε την αξια σου.
Εισαι και βορειοελαδιτης αρα εχουμε και μια παραπανω ευαισθησια και χαρα για την προαγωγη σου.
Αντε βρε...και εις ανωτερα !!! :smt041 :smt041 :smt041

klaz
13-04-06, 18:37
αυτο,πως μου ξεφυγε.......περιεργο....τελος παντων,καλοριζικος σωκρατη μας στο νεο σου ποστο:p

Archon
13-04-06, 20:05
αυτο,πως μου ξεφυγε.......περιεργο....τελος παντων,καλοριζικος σωκρατη μας στο νεο σου ποστο:p
να σου ξεφύγει και σένα κάτι...:p
καλορίζικος!!!!

Filippos
14-04-06, 09:26
Τί γίνεται ρε μάγκες, έχουμε υπουργικό ανα σχηματισμό στο Board και δε το έχω πάρει χαμπάρι :) ???

netblues
14-04-06, 09:29
Ανασχηματισμό οχι...
Απλα ηταν καιρος να προστεθουν μερικοι μαυροι ακομα....(εεε.. mods..)

pani
14-04-06, 10:45
Συγχαρητήρια και στους 3 νέους συντονιστές lasal, Τάκη και Σωκράτη και τους εύχομαι ότι καλύτερο στο νέο πόστο τους και ο Θεός να τους δίνει δύναμη να μας αντέχουν εμάς τους αρχάριους (εδώ χαμογελάμε)

Ιορδάνης
14-04-06, 17:26
ΚΑλησπέρα και συγχαρητήρια Σωκράτη για το νέο σαου πόστο.
Φιλικά Ιορδάνης.

gaia
14-04-06, 19:06
Φιλε Σωκρατη συγχαρητηρια για την "προαγωγη" σου σε moderator στην κατηγορια "Κρυο νερο".
Πιστευω οτι ο υπευθυνος του μπορντ ( αν και καποιος τον εσπρωξε και λιγο ;) για να παρει αυτην την αποφαση ) ειδε οτι δουλευεις αθορυβα και με αγαπη για αυτο που κανεις και αναγνωρισε την αξια σου.
Εισαι και βορειοελαδιτης αρα εχουμε και μια παραπανω ευαισθησια και χαρα για την προαγωγη σου.
Αντε βρε...και εις ανωτερα !!! :smt041 :smt041 :smt041


Kαι βλέπω απο την κεντρική σελίδα καλορίζικος...καλορίζικος Νο 2...καλορίζικος Νο 3 και λέω κάτι γίνεται εδώ , για να ρίξω μια ματιά .

Καλορίζικοι και οι τρεις !!!

KOKORAS
18-04-06, 00:37
Συγχαρητήρια και από μένα.
Μόλις ξεμπλέξω από την γέννα των COLISA μου έχω μερικές ερωτήσεις για ένα oranda που έχω.

george
18-04-06, 00:40
Συγχαρητήρια και από μένα.
Μόλις ξεμπλέξω από την γέννα των COLISA μου έχω μερικές ερωτήσεις για ένα oranda που έχω.
Eυχαριστω !

Τις ερωτησεις για το oranda στην καλοριζικη ν.4 Βlanch που ειναι και μοντ στην αντιστοιχη κατηγορια !

klaz
18-04-06, 09:22
Τις ερωτησεις καλοριζικη ν.4 Βlanch που ειναι και μοντ στην αντιστοιχη κατηγορια !EEEEEE????αστειακι,ειναι βεβαια.....ενταξει ,λοιπον παρα την πλακα ,καλοριζικη blanch στο νεο σου ποστο..:p ;)

Blanch
18-04-06, 11:19
Σ' ευχαριστώ Klaz! Πάντα το ήξερα ότι με αγαπάς! :D :D

PascM
20-04-06, 12:58
Μπράβο σε όλους!!!! +-8 +-8 +-8 +-8 +-8 +-8