PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με τη γρήγορη επιλογή Στυλ


KOKORAS
26-03-06, 23:28
Καλησπερα σας!!! Προχθές που ασχολήθηκα λιγάκι με το προφίλ μου, άλλαξα το στυλ που εφανίζεται η σελίδα μα το --Sateltte---fixed--. Από τότε όσες φορές και εαν προσπαθώ να το αλλάξω με κάποιο αλλο η και με το default ακόμα , δεν εχω καταφέρει κατι. εάν γνωρίζει κάτι κάποιος για το πως μπορώ να το αλλάξω και πάλι ας βοηθήσει pls. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων για τη βοήθεια σας.

Strahos
27-03-06, 03:11
αν χρησιμοποιείς internet explorer:

άνοιξε πρώτα έναν οποιοδήποτε φάκελο, πάτα επάνω στο "tools" - "preferences" - "view" και τσέκαρε "show hidden files and folders". μετά μπες στο C στο φάκελο "documents & settings" - στο φάκελο με το όνομα του username σου - "local settings" - "temporary internet files" και σβήσε όλα τα αρχεία που υπάρχουν μέσα

ή δεξί κλικ στο εικονίδιο του σκληρού σου (στο C), "properties" - "disk cleanup" τσέκαρε τα "tempory internet files" και όταν τελειώσει η διαδικασία είτε στη μία περίπτωση είτε στην άλλη ξανασυνδέσου στο ίντερνετ και μπες στη σελίδα του GAB, όλα θα είναι ok

αν χρησιμοποιείς άλλον browser (π.χ. "opera") πες ποιον έχεις να σου πω την αντίστοιχη διαδικασία.

KOKORAS
27-03-06, 11:16
Ευχαριστώ πολύ για την λύση. Χρησημοποιώ τον FIRFOX MOZILA αλλά ωσ που να δω πως θα το διορθώσω θα μπαινω στο GAB με IE. THX πάντως.:(

Strahos
27-03-06, 14:07
μέσα στον φάκελο του firefox στα program files υπάρχει ένας αντίστοιχος φάκελος που κρατάει το προσωρινά αρχεία, αν τον βρεις σβήσε τα όλα και θα διορθωθεί. πρόσεχε με σβήσεις τίποτα από κανέναν άλλο φάκελο όμως. πιθανόν ο φάκελος να λέγεται "cache". αλλιώς εάν έχει ο firefox στη γραμμή εργαλείων επάνω "tools" και "delete private data" κάντο από εκεί

KOKORAS
28-03-06, 00:10
Σε ευχαριστώ ήσουν κατατοπιστικότατος φίλε μου.
Ξανα χρησημοποιώ και παλι τον FIRE FOX.
νασαι καλά.:)