PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο καινουριος!!


hlias
25-02-06, 02:17
Αυτος ειναι ο καινουριος μου ενοικος. Ειναι ενας πανεμορφος CT DR. Αν και δεν δειχνει καλα στη φωτο δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι HM η οχι. Καποια βοηθεια? Αν και μαλλον για super delta τον κοβω

Mariel
25-02-06, 02:46
μαλλον υπαρχει καποιο προβλημα με τη φωτο γιατι δε φαινεται πουθενα...την ανεβαζεις απο τον υπολογιστη σου η απο σερβερ στο ιντερνετ?

Strahos
25-02-06, 17:59
η φώτο είναι πολύ χάλια. (σε εμένα άνοιξε) προσπάθησα να την βελτιώσω όσο μπορούσα για να φανεί καλύτερα.

Mariel
26-02-06, 01:59
πολυ ωραιος ο μονομαχος ,θα ελεγα ομως οτι ειναι double double ray(DDR) ;) οσο για το ανοιγμα οντως δεν ειναι 180 μοιρες.πες μας λιγα πραγματα για το ενυδρειο που τον φιλοξενει :D

hlias
26-02-06, 04:07
Αληθεια? Αυτο με κανει ακομα πιο ευτυχησμενο γιατι δεν εχω δει και και πολλα τετοια ψαρια. Ειναι μονος του σε ενα 7 λιτρο και απολαμβανει την φροντιδα μου. Σκεφτομαι για αναπαραγωγη αλλα οχι ακομα.


ευχαριστω πολυ για την βελτιωση της φωτο

Mariel
26-02-06, 18:57
οντως,ειναι πολυ ωραιος και ο διαχωρισμος των ακτινων πολυ καθαρος(συνηθως δεν ειναι ετσι σε μονομαχους απο μαγαζια ;) )

αν διαβασεις πολυ και καλα πριν επιχειρησεις την αναπαραγωγη δε θα'χεις προβλημα.

προς το παρον ομως ειμαι σιγουρη οτι θα ζει μια χαρα στο 7λιτρο του!!

ειναι φυτεμενο?

εχεις καμια φωτο του να μας δειξεις :D ?

Maverick
27-02-06, 12:26
Πολύ όμορφος ο μονομάχος σου, όντως δεν έχω ξαναδεί σε πετσοπ κάτι αντίστοιχο, να σου ζήσει ;-)

hlias
27-02-06, 19:28
Ευχαριστω για τις ευχες. Οχι το ενυδριακι ειναι μονο με ενα θερμοστατη.Ασε που με τα φυτα δεν τα παω πολυ καλα:smt021. Το 300αρι μου εχει μονο 4 ανουμπιες και το 100αρι ειναι μονο ξυλα και πετρες.
{Σημερα ειδα και την αγγελια σου. Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα};) :)

Mariel
28-02-06, 00:52
μπορεις να βαλεις ευκολα φυτα που δε θελουν κατι ιδιαιτερο(π.χ.java moss,java fern,anubias.αυτα μοιραζονται συνηθως σε καθε συναντηση ;) )απλα για να δωσει εναν πιο φυσικο τονο στο ενυδρειακι.