PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως μπορεις να ερωτευτείς ένα ψάρι...


filoxenos
13-01-06, 00:25
Μα φυσικά, τραβώντας το τέτοιες φωτογραφίες...! ;) :D
Mariel, μπορεί να μην είναι σαν τις δικές σου, αλλά αυτό το ψάρι έχει το κάτι άλλο! (για μένα, πάντα).
- Μόλις μπω στο δωμάτιο λοιπόν, η Κλάρα αφήνει το πίσω τζάμι (που κάνει βόλτες συνήθως), έρχεται μπροστά και περιμένει να κολλήσω στο τζάμι, κοντά της...!
- Τρώει από το χέρι μου και δείχνει να το καταυχαριστιέται...!
- Δεν κυνηγάει τα γκάππυς, αντίθετα, παίζει με τους 3 μεγάλους αρσενικούς...!
... και τέλος, ποζάρει μόλις με δει με την ψηφιακή και μου κάνει "σκέρτσα"...!
Ε, είναι να μην την ερωτευτείς? :smt050 :smt050 :smt050
(λέτε να μου ανταποδίδει το ότι την πήρα από το βάζο που την είχαν με 200 ml νερό και την έβαλα σε 130 φυτεμένα λίτρα?)

Mariel
13-01-06, 03:36
κουκλα η Κλαρα ;) αυτο ειναι το ωραιο που σε κανει να κολλας με τους μονομαχους.....το καθε ψαρι εχει τη δικη του προσωπικοτητα και φυσικα σε κανει στο τελος χαζοιδιοκτητη :D το ενυδρειο βεβαια θα της φαινεται παραδεισος σε σχεση με το ποτηρι που ηταν.πως και δεν την ειχαν σε μεγαλο με αλλες 100 θηλυκες?(ολες φυσικα κατατσιμπημενες και καταστρεσαρισμενες....)

οσο για τις φωτο,επρεπε να δεις τις πρωτες που εβγαζα μολις πηρα τη μηχανη.....φαινονται μονο τα περιγραματα......:( αν και τωρα για να βγαλω 1-2 καλες,"πεταω" καμια 30αρια αλλες(γενικα μου παιρνει τουλαχιστον μιση ωρα με 3 τεταρτα για να βγαλω 2 καλες φωτο:rolleyes: )

PascM
19-01-06, 10:26
Ένας άλλος λόγος να ερωτευτείς το ψάρι σου είναι όταν ....το μεγαλώνεις από το αυγό!!!!!!

Mariel
19-01-06, 13:46
οντως,εκει εχεις καθε λογο,ειδικα αν ειναι οι πρωτες γεννες ;)